Menu
Your Cart

Lastikciyiz Blog - petlas RSS Feed

24 Dec Lastik Montaj Talimatları
admin 3 30389
Lastik, ana hammaddesi kauçuk malzemeden üretilen, kauçuk içerisinde kimyasal karışımlarla oluşturulan tekstil ve iplik çeklindeki çelik malzemelerden ibaret kompozit bir malzemedir. Yük taşımaya yarayan lastiklerin diğer işlevleri ise hareketi başlatmak ve durdurmak, uygulanan gücün iletilmesini sağlamak, hareket yönlerini korumak ve zemin ile a..
06 Oct 4 Lastik Alana Yol Yardım Hediye!
admin 1 2220
Fatura tarihinden en geç 15 gün içinde yukarıdaki linkten kayıt olunmalıdır. • 2 Lastik Alana 6 Ay Hediye• 4 Lastik Alana 12 Ay Hediye PETLAS YOL YARDIM NEDİR?Petlas'ın; lastikleriyle, müşterilerine performans ve güvenlik sunmanın ötesinde sağladığı aşağıda detayları ve limitleri belirtilen ücretsiz hizmetlerdir. KİMLER YARARLANABİLİR?Türkiye Cumhu..
06 Oct Dört Mevsim Lastik Avantajları
admin 0 2271
Yaz ve kış mevsimlerinin yaklaştığı dönemlerde sürücüler araçları için güvenli lastik seçimi arayışına girerler. Sürücülerin merak ettiği en önemli konu mevsimsel lastik çeşitleri arasında farkın ne olduğu, en ideal ve doğru lastik seçimin ne olacağı merak edilir.  Her sürücü araç kullanırken güvenli sürüş yapabilecekleri lastiklerle seyahat etmek ..
15 Sep Kış Lastiği Ne Zaman Takılır?
admin 0 1742
Kış lastikleri, bazı ülkelerde \"zorunlu\" bazılarında ise \"tercihli\" olmasına karşın sürücülerin büyük çoğunluğu kış mevsiminde zor duruma düşmemek ve trafiğin akışını aksatmamak için kış aylarında araçlarında kış lastiği kullanmaktadırlar. Kış lastiklerinin kullanılmasının zorunlu olması yolunda bazı adımlar atıldı. Karayolu Trafik Güvenliği ..
27 Aug Petlas Lastik Fiyatları 2019
admin 0 1842
Petlas Oto Lastik Her ulaşım aracının farklı boyutları vardır, bu farklı boyutlara uygun, aracınızın modeline ve cinsine uygun oto lastik seçimi sizlere sağlıklı bir sürüş sağlar. Petlas oto lastiksayesinde kamyonet, kamyon, otobüs, hafif ticari araç veya iş makineleri ihtiyacınız olan ve aracınızla uyumlu lastiğe Petlas ile sahip olabilirsiniz. A..
02 Aug Petlas’tan Çevreci Lastik Geldi
admin 0 2067
Petlas’ın ürettiği çevreye duyarlı “ProGreen” lastikler verimliliği ile öne çıkıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketiciler, çevre dostu ve yenilikçi ürünlere daha fazla yöneliyor. Araç lastikleri de bu konuda bir istisna değil. Araç sahipleri artık enerji verimliliği yüksek lastikleri tercih ediyor. Lastik üreticisi olan Petlas da çevr..
15 Sep Yaz Lastikleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
admin 0 11407
Otomobil kullanmak hepimiz için çok keyifli bir iş, fakat bu keyifli aktivitenin bir kabusa dönüşmemesi için otomobillerimizin bazı parçalarına dikkat etmek gerekiyor. Her zaman söylediğimiz gibi, lastikler de bu parçalar arasından en çok öneme sahip olanlar. Havaların da günden güne ısınmasıyla beraber artık kış lastiklerini rafa kaldırıp yaz last..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)